08 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Торчинської селищної ради (смт Торчин)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для будівництва інкубаторію в смт Торчин по вулиці Незалежності.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Торчинська селищна рада
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Торчинської селищної ради: http://torchynska.gromada.org.ua/ – 03 вересня 2020 року. Публікація заяви в газетах: «Волинський ринок» – 04 вересня 2020 року та «Об’ява» – 03 вересня 2020 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про СЕО в газетах: «Волинський ринок» – 24 вересня 2020 року та «Об’ява» – 24 вересня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту про СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання були заплановані на 16 жовтня 2020 року о 10:00 год в приміщенні Торчинської селищної ради за адресою: 45612, Волинська обл., смт Торчин, вул. Незалежності, 103.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Торчинська селищна рада за адресою: 45612, Волинська обл., смт Торчин, вул. Незалежності, 103.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Торчинська селищна рада за адресою: 45612, Волинська обл., смт Торчин, вул. Незалежності, 103.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, тобто до 24.10.2020.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Торчинська селищна рада за адресою: 45612, Волинська обл., смт Торчин, вул. Незалежності, 103.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться