12 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Тойкутської сільської ради (с.Тойкут Ковельського району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с.Тойкут.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Тойкутська сільська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:
    • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та її оприлюднення: 13.08.20120 - на офіційний веб-сайт Ковельської райдержадміністрації: http://koveladm.gov.ua; 13.08.2020 – газета «Вісті Ковельщини»; 20.08.2020 – газета «Все».
    • Дата подання повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: 24.09.2020 – газети «Вісті Ковельщини» та «Все».
    • Способи участі громадськості:

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту по СЕО.

3.4. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 16 жовтня 2020 року о 14:00 год. в приміщенні Тойкутської сільської ради за адресою: 45021, Волинська обл., с.Тойкут, вул. Нова, 9А.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Тойкутська сільська рада, за адресою: 45021, Волинська область, Ковельський район, с.Тойкут, вул.Нова, буд.9А

3.6. Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій - Тойкутська сільська рада, за адресою: 45021, Волинська область, Ковельський район, с.Тойкут, вул.Нова, буд.9А, ел. адреса – tojkut@i.ua.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів та триває до 24 жовтня 2020 року включно.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Тойкутська сільська рада, за адресою: 45021, Волинська область, Ковельський район, с.Тойкут, вул.Нова, буд.9А

4.Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.