12 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Заборольської сільської ради (с.Тарасове Луцького району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план села Тарасове Луцького району Волинської області.

  1. Орган, який прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Заборольська сільська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у

тому числі:

  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Заборольської сільської ради https://zaborolska-gromada.gov.ua - 05 грудня 2019 року. Публікація заяви в газеті «Волинська гезета» - 19 грудня 2019 року та в газеті «Факти, події, коментарі» - 17 грудня 2019 року.
  • Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та генерального плану села Тарасове Луцького району Волинської області на офіційному веб-сайті Заборольської сільської ради https://zaborolska-gromada.gov.ua/ - 08 вересня 2020 року. Публікація в газеті «Волинська гезета» - 10 вересня 2020 року, в газеті «Волинь» - 10 вересня 2020 року.
  • Способи участі громадськості:

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проекту державного планування та звіту СЕО.

Зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про СЕО подавати до Заборольської сільської ради за адресою:  45623 Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34а.

  • Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання заплановано на 10-00 годину 12 жовтня 2020 року у приміщенні Заборольської сільської ради за адресою: 45623 Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34а.

3.5. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, де можна ознайомитись з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Заборольська сільська рада за адресою: 45623 Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34а.

3.6. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса і строк подання зауважень і пропозицій -  Заборольська сільська рада за адресою: 45623 Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34а. Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

3.7. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Заборольська сільська рада за адресою: 45623 Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34а.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводиться.