15 жовтня 2020 року
останні оновлення: 13 листопада 2020 року

Повідомлення Вишнівської сільської ради (с. Римачі Любомльського району)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

  1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план села Римачі Любомльського району Волинської області.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вишнівська сільська рада, Любомльського району.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

3.1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її у газетах: від 24.04.2020 «Наше життя» та від 08.05.2020 «Новий погляд».

3.2. Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у газетах: від 03.06.2020 «Наше життя» та від 05.06.2020 «Новий погляд».

3.3. Способи участі громадськості: Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту по СЕО.

3.4. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Вишнівська сільська рада, за адресою: Волинська область, Любомльський район, с. Вишнів, вул. Незалежності, 80.

3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Вишнівська сільська рада, за адресою: Волинська область, Любомльський район, с. Вишнів, вул. Незалежності, 80. Електронна адреса: vyshniv@gmail.com.

3.6. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Вишнівська сільська рада, за адресою: Волинська область, Любомльський район, с. Вишнів, вул. Незалежності, 80.

4.Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.