21 жовтня 2021 року
останні оновлення: 21 жовтня 2021 року

ТОВ «ЕНСОЛ ТРЕЙД»

До уваги громадськості!

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності

ТОВ «ЕНСОЛ ТРЕЙД»

«Капітальний ремонт автозаправного пункту (АЗП) з переоснащенням обладнання на видачу дизельного палива та бензину за адресою: Волинська область, Ковельський район, м. Ковель, вул. Варшавська, 24»

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 2021567816 (капітальний ремонт автозаправного пункту (АЗП) з переоснащенням обладнання на видачу дизельного палива та бензину за адресою: Волинська область, Ковельський район, м. Ковель, вул. Варшавська, 24) ТОВ «ЕНСОЛ ТРЕЙД» 21.10.2021 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7816/reports/1ZU8FoPjqb.pdf , а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації, за адресою: 43027, м. Луцьк, майдан Київський, 9, тел. (0332) 778 232;
  2.   ТОВ «ЕНСОЛ ТРЕЙД», за адресою: 45000, Волинська область, м. Ковель, вул. Залізнична, 5;
  3. Ковельської міської ради, за адресою: 45000, м. Ковель, вул. Незалежності, 73.