20 вересня 2021 року
останні оновлення: 20 вересня 2021 року

ТОВ «Ковельський піщаний кар’єр»

До уваги громадськості!

 

 

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «Ковельський піщаний кар’єр» «Промислова експлуатація Шкуратівського родовища пісків, розташованого в Ковельському районі, Волинської області»

 

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 20212157390 (промислова експлуатація Шкуратівського родовища пісків, розташованого в Ковельському районі, Волинської області) ТОВ «Ковельський піщаний кар’єр» 20.09.2021 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7390/reports/QBoObvlIMj.pdf , а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації (43027, м. Луцьк, Київський майдан, 9);
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ковельський піщаний кар’єр» (45050, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Поворськ, вул. Київська, 39);
  3. Приміщення Поворської сільської ради (45050, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Поворськ, вул. Київська, буд. 39).