16 вересня 2021 року
останні оновлення: 16 вересня 2021 року

ТОВ «ТАТРАФАН ПЛАСТХІМ-Т»

До уваги громадськості!

 

Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «ТАТРАФАН ПЛАСТХІМ-Т» «Реконструкція виробничих приміщень під виробництво ВОРР плівки продуктивністю виробництва до 12000 тонн на рік»

Відповідно ст. 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності за № 20215267937 (реконструкція виробничих приміщень під виробництво ВОРР плівки продуктивністю виробництва до 12000 тонн на рік) ТОВ «ТАТРАФАН ПЛАСТХІМ-Т» 16.09.2021 оприлюднило оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та надало громадськості доступ до звіту з оцінки пливу на довкілля для ознайомлення в порядку, визначеному ст. 4 Закону.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Детально ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/7937/reports/DucsF-wwSo.pdf , а також у приміщеннях:

  1. Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації (м. Луцьк, Київський майдан, 9);
  2. Луцької міської ради (43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19);
  3. ТОВ «ТАТРАФАН ПЛАСТХІМ-Т» (43020 Волинська область, м. Луцьк, вул. Рівненська, 76-а).