12 червня 2018 року
останні оновлення: 31 серпня 2020 року

Заходи та події

Про засідання архітектурно-містобудівної ради в липні 2020 року

21 липня 2020 року в режимі on-line проведено засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, на якому повторно розглянуто проект «Детальний план території розміщення обʼєктів альтернативної енергетики (енергія вітрова) на землях Затурцівської сільської ради за межами населених пунктів орієнтовною площею 690 гектарів», розроблений ТзОВ «Архітектурно-просторове планування» (м. Київ) на замовлення Локачинської райдержадміністрації Волинської області.

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради у листопаді 2019 року

22 листопада 2019 року проведено засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому розглянуто проект «Внесення змін до Схеми планування території Іваничівського району Волинської області в частині розміщення обʼєктів альтернативної енергетики (вітрових електростанцій) на землях сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах Іваничівської ОТГ Іваничівського району Волинської області», розроблений Державним підприємством «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя (м. Київ).

 

Про проведені у жовтні 2019 року засідання архітектурно-містобудівної ради 

Протягом жовтня 2019 року проведено 2 засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на яких розглянуто проекти:

03 жовтня:

 • «Генеральний план с. Литовеж Іваничівського району Волинської області (внесення змін)»;
 • «Генеральний план с. Холоневичі Ківерцівського району Волинської області»;
 • «Детальний план території земельної ділянки за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ)   Ківерцівського району Волинської області»;
 • «Ескізний проект реконструкції приміщення Волинської обласної філармонії».

31 жовтня:

 • «Генеральний план смт Луків Турійського району Волинської області (внесення змін)»;
 • «Детальний план території земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обʼєктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для будівництва та обслуговування сонячної електростанції), орієнтовною площею 35 га, яка розміщена на території Луківської селищної ради Турійського району Волинської області»;
 • «Внесення змін в генеральний план смт Маневичі Маневицького району Волинської області»;
 • Розгляд проектів «Схема планування окремої частини Локачинського району Волинської області, на якій реалізуються повноваження Затурцівської сільської ради» та «Детальний план території розміщення обʼєктів альтернативної енергетики (енергія вітрова) на землях Затурцівської сільської ради за межами населених пунктів, орієнтовною площею 690 гектарів».

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради у липні 2019 року

17 липня 2019 року  проведено засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому розглянуто проекти:

 • «Генеральний план с. Липляни Ківерцівського району Волинської області»;
 • «Генеральний план с. Гуща Любомльського району Волинської області»;
 • «Генеральний план с. Забужжя Любомльського району Волинської області»;
 • «Генеральний план с. Полапи Любомльського району Волинської області»;
 • «Генеральний план с. Столинські Смоляри Любомльського району Волинської області».

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради у червні 2019 року

25 червня 2019 року  проведено засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому розглянуто проект «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 0721885800:06:000:2012) в адміністративних межах Прилуцької сільської ради Ківерцівського району Волинської області».

 

Про участь у Міжнародній конференції "Ефективне управління земельними ресурсами 
як передумова зростання України"

23 квітня 2019 року у м. Львів відбулася Міжнародна конференція «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова зростання України», у роботі якої взяв участь заступник начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації – начальник відділу містобудівного кадастру та моніторингу БІЛАН Степан Володимирович.

Прозоре й ефективне управління земельними ресурсами – необхідна умова для розвитку держави та територіальних громад в Україні. Повний і коректний облік земель, прозорість даних та аналіз фактичного використання і можливостей дозволить збільшити економічну віддачу від земель – а, отже, підвищити добробут громадян-власників землі, місцевих громад і держави в цілому.

Тому серед головних тем заходу - «Наповнення Державного земельного кадастру», «Удосконалення нормативно-правової бази та реєстрації прав на землю», «Ефективне управління земельними ресурсами як інструмент зміцнення місцевого самоврядування», «Система інформування власників земельних ділянок та моніторинг використання землі».

Особливу увагу на конференції було приділено міжнародному досвіду у сфері побудови кадастру, реєстрації прав на землю та управління земельними ресурсами. Його представляли учасники з Нідерландів, Литви, Грузії, Білорусі, а також від Світового Банку, ЄС та Економічної комісії ООН для Європи.

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради у лютому 2019 року

У лютому 2019 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Волинської обласної державної адміністрації, на якому було розглянуто 2 проекти: "Генеральний план, поєднаний з детальними планами території окремих частин смт Шацьк Шацького району Волинської області" та "Внесення змін до генерального плану с. Чаруків Луцького району Волинської області".

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради у грудні 2018 року

У грудні 2018 року відбулись 2 засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Волинської обласної державної адміністрації, на яких було розглянуто проекти:

11 грудня 2018 року

 • «Схема планування території Рожищенського району Волинської області» (розроблений ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» (м. Київ).
 • «Генеральний план с. Будятичі Іваничівського району Волинської області» (розроблений ТзОВ «Крок-Центр» (м. Тернопіль).
 • «Генеральний план с. Космівка Іваничівського району Волинської області» (розроблений ТзОВ «Кайлас АЕРО» (м. Київ).
 • «Генеральний план с. Осмиловичі Іваничівського району Волинської області» (розроблений ТзОВ «Кайлас АЕРО» (м. Київ).
 • 7-ми детальних планів території для будівництва ПЛ 330кВ Луцьк північна – Тернопільська з реконструкцією ПС 330кВ Луцьк північна та ПС 330кВ Тернопільська, розроблений Волинською філією ДП УД НДІ ПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя. (2 ДПТ – за межами населених пунктів Борохівської, Прилуцької, Звірівської сільських рад Ківерцівського району, а також Піддубцівської, Романівської, Лищенської, Підгайцівської, Боратинської, Гіркополонківської, Промінської сільських рад Луцького району; 5 ДПТ – в межах населених пунктів Борохівської сільради Ківерцівського району, Підгайцівської, Боратинської, Гіркополонківської та Лищенської сільрад Луцького району).

20 грудня 2018 року

 • «Внесення змін в генеральний план смт. Маневичі Маневицького району Волинської області» (розроблений ПрАТ «Інститут «Волиньводпроект»);
 • «Генеральний план с. Княгининок сільської ради (ОТГ) Луцького району Волинської області» (розроблений ФОП Л.В.Гривнак (м. Львів);
 • «Генеральний план с. Зміїнець Княгининівської сільської ради (ОТГ) Луцького району Волинської області» (розроблений ФОП Л.В.Гривнак (м. Львів);
 • «Детальний план території житлового кварталу садибної забудови в с.Прилісне Маневицького району Волинської області» (розроблений ТзОВ «АБ Спецпроект»).

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради у жовтні 2018 року

У жовтні 2018 року проведено 2 засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на яких розглянуто: генеральні плани сіл Романів, Ботин, Новокотів, Верхівка Луцького району; проекти «Детальний план території для розміщення індустріального парку «Ковель» в с.Черкаси Ковельського району Волинської області», «Детальний план території для розміщення індустріального парку «Ковель» за межами с.Черкаси в межах Люблинецької селищної ради  Ковельського району Волинської області», «Детальний план території для будівництва та обслуговування обʼєктів ресторанного бізнесу та іншого сервісу на власних земельних ділянках в межах Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області», «Внесення змін в генеральний план с.Маньків Локачинського району Волинської області, суміщений з детальним планом території житлової забудови»  (03.10.2018) та проект «Схема планування території Любомльського району Волинської області» (26.10.2018).

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради

24 липня 2018 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на розгляд якого було винесено проекти:

 • «Генеральний план с. Будятичі Іваничівського району Волинської області»;
 • «Генеральний план с. Космівка Іваничівського району Волинської області»;
 • «Генеральний план с. Осмиловичі Іваничівського району Волинської області»
 • «Внесення змін до генерального плану с. Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області».

 

Про засідання архітектурно-містобудівної ради 

11 липня 2018 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на розгляд якого було винесено проект «Детальний план території для розміщення та обслуговування свинокомплексу на земельній ділянці площею 7,0525 га, розташованій в с. Радошин по вул. Колгоспна, 1 за межами населеного пункту в межах Радошинської сільської ради Ковельського району Волинської області», розроблений Волинською філією УДНДІПМ «Діпромісто».