20191116121533.jpg, фото
16 листопада 2019 року

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Шановні працівники мас-медіа, теле- та радіокомунікацій прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Сьогодні в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій, ми просто не уявляємо свого життя без вашої щоденної клопіткої праці. Ви немаєте звичних для нас вихідних та свят. Адже стрічки новин на радіо, телебаченні та сайтах інтернет-видань оновлюються щохвилини. Ви завжди в центрі подій. Дякуючи вашій роботі, нам несумно стояти в заторах чи готувати вечерю, наше повсякденне життя стає цікавим та змістовним.

Представники галузі – це фахові журналісти, теле- та радіоведучі, оперетари та редактори, для яких незмінним пріоритетом у роботі є об’єктивність та правдиве слово. Щодня роблячи цікаві новини, радійники та телевізійники, демонструють мужність, стресостійкість та здатність миттєво реагувати на виклики сьогодення. Волинські медійники фахово працюють у новому форматі конвергентної журналістики, відповідають прагненням аудиторії спожити цифровий континент та змінюють його. Вміло та професійно впливають на громадську думку, усвідомлюючи важливість кожного винесеного до споживача неупередженого інформаційного слова, дарують людям відчуття причетності до суспільних процесів.

Представники радіо, телебачення та зв’язку щодня стоять на сторожі національної ідеї. Є основою українського стрижня, який нездатен зламати агресор. В час інформаційного протистояння, ваші новини є потужним інструментом для того, аби захищати не тільки волинський, а й загальнодержавний медійний простір та українське суспільство від фейкових інформаційних кампаній та фальсифікацій.

Тож сьогодні у День професійного св’ята бажаю залишатися такими ж цікавими та індивідуальними. Нехай кожний ефір буде сповнений радісними новинами та яскравими репортажами. Щиро дякую за вашу щоденну працю, громадську позицію та високий професіоналізм. Зичу міцного здоров’я, натхнення, творчих успіхів та плідної праці на благо України.

З повагою т.в.о голови облдержадміністрації Олександр Киричук