20191116202044.jpg, фото
17 листопада 2019 року

Вітання т.в.о голови облдержадміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня працівників сільського господарства України

Щорічно у третю неділю листопада своє професійне свято відзначають справжні патріоти обраної справи – працівники сільського господарства. Історично склалося так, що галузь сільського господарства – це флагман української економіки, міцний фундамент розвитку та процвітання заможної держави. Плодючі чорноземи України є одним із найбільших її багатств і стратегічною конкурентною перевагою.

Наша Волинь славиться своїми родючими землями та працьовитими людьми. Обласний аграрний сектор стрімко розвивається, гідно сприймає виклили сьогодення. За обсягами виробництва продукції сільського господарства на одну особу, область посідає 13 місце. Виробництвом сільськогосподарської продукції займаються близько 1000 агропідприємств, із них – 640 фермерських господарств, а також близько 150 тисяч особистих селянських господарств.

Наші волинські фермери активно запозичують позитивний досвід ведення підсобного селянського господарства, розиваючи волинський агропромисловий комплекс відповідно до вимог Європейського Союзу.

Сьогодні, коли Україна стрімко входить у європейське дружнє співтовариство, український аграрний сектор потребує сміливих змін у сфері ведення земельних відносин. Такі зміни уже  відбуваються. Зроблені перші важливі кроки до відкриття прозорого ринку землі. Забезпечення безперешкодного доступу до земельних ресурсів для підприємств та громадян забезпечить сталий розиток усієї української економічної сфери.

Сьогодні у День працівників сільського господарства, бажаю вам міцного здоров’я та бадьорості, завзяття та впевненості у завтрашньому дні, добробуту та благополуччя. Нехай гарні врожаї колосяться на нивах та втілюються у життя усі найзаповітніші мрії. 

З повагою т.в.о. голови облдежежміністрації Олександр Киричук.