20191116203046.jpg, фото
17 листопада 2019 року

Вітання т.в.о. голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Киричука з Днем студента

День студента – це свято молодості, романтики, веселощів та бадьорості духу. Студенство завжди було, та є передовою верствою населення із своїми прогресивними, сміливими поглядами та рішучими вчинками. Прагнення чогось нового, наполеглеве відстоювання своїх поглядів роблять їх індивідуальними та несхожими на інших членів суспільства. 

Легкі на підйом, необтяжені родиною та повсякденними побутовими дрібницями, студенти встигають скрізь і всюди. Вони наче губка вбирають у себе нові знання та інформацію, набираються нових вражень та дізнаються багато корисного. Стати студентом означає стати відповідальним не тільки за своє майбутнє, а й за майбутнє своєї країни. Адже, студенти – це особистості, які уособлюють повагу до інших людей, свободу вибору та ціннісних орієнтацій. Саме студенти стали рушійною силою європейського розвитку нашої країни.

Ви є надією нашою Української держави. Тим цінним фундаментом, що нездатен знищити жоден ворог, жоден агресор. Саме ви одними із перших стали на захист рідної землі. Своєю сміливістю, завзятістю та бажанням кращого, змінюєте нашу країну, робите її непереможною, сильною державою.

Студенські роки – це суцільні веселощі, нові знайомства, відсутність сну та присутність шаленного позитиву, і якби не діставали пари, кожен із вас з впевненістю скаже, що це того варте. Адже це «безтурботні» моменти людського життя, коли можна мріяти, робити безглузді, божевільні вчинки, знаходити нових друзів та справжнє кохання.  Зі студентським життям завжди пов’язані цікаві та неймовірні історії, та всі вони, за великим рахунком, зводяться до комедійного. І не тому, що студенти такі несерйозні, а просто «статус» зобов’язує. І в майбутньому коли будете згадувати ці роки, на вашому обличчі обовя’зково з’являтиметься посмішка.

Тож сьогодні, у цей святковий день, бажаю вам натхнення та великого запалу для отримання нових знань. Нехай кожен день студенського життя приносить тільки радість та задоволення, а набуті знання, навички, вміння і бажання працювати сприяли досягненню успіхів у трудовій діяльності. Здоров'я вам, дорогі студенти, легких сесій та впевненості у завтрашньому дні.

З повогою т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук.