20200704173935.jpeg, фото
04 липня 2020 року

Чим більше ставатиме таких громад, як Володимир-Волинська, тим сильнішою буде Україна

Перебуваючи у Володимирі-Волинському, Олексій Чернишов відвідав два об’єкти соціальної інфраструктури, а також ознайомився з діяльністю місцевої влади щодо впровадження у місті інклюзії.

Зокрема, він оглянув ДНЗ № 8 «Вишиванка», у якому створені якісні та безпечні умови для всестороннього розвитку та навчання дітей. Опісля Міністр побував у інклюзивно-ресурсному центрі «Жовта парасоля», який надає реабілітаційні, дефектологічні, психологічні та соціальні послуги дітям з інвалідністю і одночасно виконує роль міської психолого-медико-педагогічної комісії та консультації.

На продовження візиту у Володимир-Волинський Олексій Чернишов провів робочу зустріч з керівництвом області та міста, під час якої обговорили реалізацію ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».

Основними досягненнями за час реалізації ініціативи стало створення та облаштування рекреаційної зони відпочинку для дітей та молоді біля річки Риловиця, відкриття закладу дошкільної освіти №3 «Сонечко» для дітей віком 2-6 років, покращення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в місті. Зокрема, для дітей з особливими потребами покращено умови отримання освіти у школі та придбано спецавтомобіль, облаштовано ресурсну кімнату в інклюзивно-ресурсному центрі, зроблено 26 понижень тротуарів з використанням тактильної плитки та облаштовано світлофори із звуковими сигналами.

У місті велика увага приділяється розвитку спортивної інфраструктури, будівництву дитячих та спортивних майданчиків, а в найближчих планах місцевої влади – облаштування таких майданчиків для дітей з особливими потребами, а також впровадження цифровізації послуг для дітей та молоді.

До слова, ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» – це спільний інструмент держави, місцевої влади, суспільства для розбудови країни. Місто Володимир-Волинський одне з перших приєдналось до ініціативи ЮНІСЕФ після її старту в Україні.

«Сьогодні місто – серед муніципалітетів-лідерів у впровадженні ініціативи. Громада міста своїми діями доводить, що вона насправді дружня до дітей, сильна та готова розвиватись. І чим більше ставатиме таких громад, тим сильнішою буде Україна», – зазначив Олексій Чернишов.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації