20200704171931.jpg, фото
04 липня 2020 року

Серед важливих пріоритетів державної політики – підвищення добробуту населення

В рамках перебування з дводенним робочим візитом на Волині, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відвідав місто обласного значення Нововолинськ, де побував на стадіоні «Шахтар» та ТОВ «Кроноспан-ЮА».

Зокрема, він проінспектував хід капітального ремонту стадіону імені Кварцяного спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар», який модернізується в рамках реалізації ініціативи Президента України «Україна – чемпіон!». До слова, цей стадіон, який включає в себе спортивне ядро, футбольне поле, глядацькі трибуни та огородження, за 60 років експлуатації набув стану, що вимагав значного оновлення. Покриття бігових доріжок та сегментів спортивного ядра не відповідало стандартам асоціації легкоатлетичних федерацій, футбольне поле потребувало оновлення системи поливу, глядацькі трибуни та огородження – капітального ремонту.

У зв'язку з цим і було розроблено проєкт капітального ремонту трибун та бігових доріжок стадіону. Загальна кошторисна вартість проєкту – більше 23 млн грн.

З 1 червня цього року розпочались підготовчі роботи для влаштування основи під легкоатлетичні доріжки. Очікується, що всі роботи, виконання яких заплановано на 2020 рік, будуть завершені до кінця серпня. Відтак, оновлення стадіону дасть можливість проводити на його території національні та міжнародні змагання.

Міністр розвитку громад та територій України  дав позитивну оцінку якості виконаних робіт та наголосив, що держава у повній мірі виконає взяті на себе зобов’язання щодо співфінансування цього об’єкту – кошти уже спрямовані в область.

Ще один об’єкт, на якому побував Олексій Чернишов, перебуваючи у Нововолинську – ТОВ «Кроноспан-UА». Оглянувши цехи з виготовлення ОСБ- та ДСП-плит, ознайомившись з історією та потужностями компанії, високопосадовець був приємно вражений побаченим, зокрема, масштабністю виробництва.

«Я готовий сприяти вашому успіху, – звернувся Олексій Чернишов до генеральної директорки цієї компанії  Наталії Покінської, – адже ви інвестуєте, створюєте робочі місця та розвиваєте бізнесове середовище для дотичних до вашої діяльності виробників».

При цьому він наголосив, що створення спеціалізованих індустріальних парків та розвиток кластерів – важливі пріоритети державної економічної політики, позаяк це розширює можливості для залучення іноземного капіталу, створення робочих місць, підвищення добробуту населення. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації