20220914155227.JPG, фото
14 вересня 2022, 15:50

Дніпропетровщина та Волинь обмінюються досвідом у наданні населенню адмінпослуг

Працівники ЦНАПів, керівники територіальних громад Волинської та Дніпропетровської областей зібралися в Луцьку, аби обмінятися досвідом в наданні адміністративних послуг в умовах воєнного стану.

До заходу також долучилася заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторія Левчук.

«На мою думку, ЦНАПи – це нове обличчя нашої держави. Тому що саме сюди приходять найбільше людей, які швидко та ефективно отримують необхідні послуги. З початком війни центри надання адміністративних послуг стали важливою ланкою спілкування з внутрішньо-переміщеними особами. Саме завдяки вам люди отримують ту чи іншу допомогу в найзручніший для них спосіб. В умовах воєнного стану це надзвичайно важливо», – сказала Вікторія Левчук.

Вона також подякувала громадам Волині за місця самообслуговування в центрах надання адмінпослуг, а також партнерам – програмі EGAP та фонду Східна Європа за те, що співпраці області з ними не зупинилася.

«Ви допомагаєте і ми продовжуємо розвивати цифрові технології на Волині. Зокрема, вдячна за мобільні цифрові валізи та зчитувачі ID-карток. Тож бажаю усім плідної роботи та сподіваюся, що така співпраця буде й надалі продовжуватися», – звернулася до присутніх заступниця очільника області.

Для колег із Дніпропетровщини відбулась презентація цифрової трансформації у Луцькій громаді, а саме: введення електронного квитка в громадському транспорті міста, встановлення «розумних» зупинок та табло, функціонування системи електронного документообігу тощо.

Також в Луцькому ЦНАПі відбувся круглий стіл, де учасники заходу обговорили особливості надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану у Волинській та Дніпропетровській областях.

Працюємо далі!