20220914161630.jpg, фото
14 вересня 2022, 16:16

Волинь відвідали представники Міжнародної організації з міграції в Україні

Допомога внутрішнім переселенцям, ремонт систем водопостачання та водовідведення, реконструкція очисних споруд – ключові питання робочої зустрічі заступника голови облдержадміністрації Юрія Гупала з представниками Міжнародної організації з міграції в Україні.

Насамперед міжнародних партнерів цікавили потреби, які необхідні для організації комфортної життєдіяльності внутрішніх переселенців на Волині. Мова йде про забезпечення місць масового перебування переселенців альтернативними джерелами теплопостачання, обігріву та бойлерами.

Також учасники зустрічі обговорили водозабезпечення та водовідведення в Луцьку та області, ремонт систем, покращення фільтрації води та реконструкцію очисних споруд.

Міжнародні партнери готові допомогти розв'язувати проблемні питання та надати необхідне обладнання.

«За час повномасштабної війни Волинь прихистила понад 73 тисячі переселенців. За можливості облдержадміністрація та волонтерські центри забезпечують переселенців усім необхідним, – розповів Юрій Гупало. – Все ж таки проблемні моменти є. Тому ми вдячні за готовність сприяти їх вирішенню. Цінуємо вашу підтримку та готові до співпраці».

За результатами зустрічі Волинська ОВА найближчим часом підготує розширений перелік потреб регіону та кожного закладу, де проживають внутрішньо переміщенні українці. Усі переліки будуть направленні до Міжнародної організації з міграції в Україні.