20230522171602.jpg, фото
22 травня 2023, 17:09

Доступність та безбар’єрність для кожного: в Польщі відбувся тренінг для представників обласних адміністрацій

16 учасників з різних регіонів України зібралися у польському Кракові, щоб дізнатися, як покращити доступність життя для осіб з інвалідністю та людей похилого віку. Зокрема, у дводенному тренінгу «Доступність та інклюзивність для всіх» взяв участь заступник голови ОДА Олександр Троханенко.

Під час заходу йшлося про розв’язання проблем соціальної реабілітації та інтеграції осіб з інвалідністю у суспільне середовище, забезпечення їх доступу до якісних послуг (організація навчання, лікування, відпочинку). Також наголошувалося на готовності та ефективному реагуванні людей з інвалідністю на надзвичайні ситуації.

Окрім того, під час другого дня тренінгу, представники облдержадміністрацій спробували на собі відчути складнощі буденного життя людей з інвалідністю. А саме, як це – без сторонньої допомоги пересуватися містом. Таким чином кожен переконався на власному досвіді у необхідності змін в областях, щоб простір став повністю безбар’єрним для кожного.

Організатор заходу – некомерційна організація Access Israel- נגישות ישראל за фінансування Міністерства закордонних справ Ізраїлю у рамках співпраці з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбарʼєрності Тетяни Ломакіної та за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».