20230522170215.jpg, фото
22 травня 2023, 17:00

Реєструйте нерухоме майно на порталі Дія у своєму регіоні: відтепер послуга доступна в 10 областях та Луцьку

Масштабуємо послугу з реєстрації нерухомості. Скористатися сервісом тепер можна в Закарпатській, Київській, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернігівській областях та Луцьку.

Для чого реєструвати нерухоме майно через портал Дія?

Реєстрація нерухомості підтверджує, що саме ви законний власник майна - шахраї не зможуть підробити документи і привласнити його собі.

Внесення відомостей в електронний реєстр максимально убезпечить ваші дані - інформація не загубиться і не буде знищена, на відміну від паперових архівів.

Щоб отримати виплату за програмою єВідновлення, житло обов’язково має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав. Тож користуйтеся послугою на порталі Дія.

Раніше, щоб зареєструвати нерухомість, треба було відвідати щонайменше 3 держустанови. Тепер це можна зробити за кілька кліків.

Потрібно вибрати розділ Земля, будівництво, нерухомість - Державна реєстрація прав на нерухоме майно - Подати заяву.

Далі внесіть необхідну інформацію та скани документів, підпишіть заяву електронним підписом. Це все! Про результат повідомимо листом на е-пошту. Також можна переглянути статус у кабінеті на порталі Дія.

https://diia.gov.ua/.../derzhavna-reyestaciya-prav-na...

Продовжуємо будувати найзручнішу цифрову державу!

Послуга реалізована Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство юстиції України за підтримки Програма EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.