20191206123132.jpg, фото
06 грудня 2019 року

Голова облдержадміністрації з робочим візитом відвідав Рівненську ОТГ

5 грудня 2019 року, голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко з робочим візитом відвідав Рівненську об’єднану територіальну громаду Любомльського району.

В рамках робочої поїздки керівник виконавчої гілки влади в області проінспектував роботу дитячого садка, ознайомився із станом справ сільської ради та будинку культури.

До слова, Юрія Михайловича приємно вразив дошкільний навчальний заклад Рівненської ОТГ «Світлинка», у якому створенні достойні умови для перебування та навчання дітей.

Кілька років тому дитячий садок реконструювали за кошти сільської ради та Державного фонду регіонального розвитку.

Слід зауважити, що цього дня Рівненська об’єднана територіальна громада отримувала від Генерального Консульства Республіки Польща пасажирський 17-місний автобус MERCEDES-BENZ SPRINTER, 2010 року випуску.  Ключі та документи від автомобіля голові Рівненської ОТГ Володимиру Крижуку  вручив Генеральний Консул Консульства Республіки Польща у Луцьку Вєслав Маріан Мазур.

Відтак, голові облдержадміністрації випала чудова нагода спостерігати за реальними результатами транскордонного співробітництва волинських громад.

Варто наголосити, що Рівненська обєднана територіальна громаді активно співпрацює з ґмінами Республіки Польща і є учасником кількох спільних проектів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.