20191206085425.jpg, фото
06 грудня 2019 року

Збройні Сили України – надійний тил Української держави

Національні Збройні сили України – міцний фундамент незалежної, суверенної Української держави. Військовослужбовці наших збройних сил зуміли показати свою міць та здатність зберегти територіальну цілісність нашої країни, забезпечити надійний захист національних інтересів від воєнних загроз. Довели усьому світу, що український народ і Україна не була й не буде легкою здобиччю.

Завдяки Збройним Силам України ми маємо змогу жити та працювати, не ховаючись в окопи та не тікаючи від війни. Українські військові в зоні ООС щодня дають гідну відсіч російському агресору, захищають та активно допомагають місцевому населеню тимчосово окупованих територій. Військовслужбовці є прикладом незламності духу, мужності, витримки, повної самовіддачі та віри у світлє європейське майбутнє.

Як ніколи раніше, ми говоримо про військових, як про захисників із великої літери. Згадуємо щодня, а не до свята. Дбаємо за соціальні гарантії для них та їхніх сімей, схиляємо голови, аби згадати загиблих, і не забуваємо їхні осиротілі родини.

Сьогодні військова державна політики країни спрямована на всесторонній розвиток Збройних Сил України. В пріоритеті – забезпечення військових найсучаснішим озброєнням, реформування усіх сфер оборони. Аби наблизити нашу армію до стандартів НАТО. 

Військовслужбовці–волиняни одні із перших поповнили ряди Української армії та стали на захист територіальної цілісності держави. На жаль, Волинська область втратила у нелегкій боротьбі в зоні АТО/ООС 176 своїх синів. Нехай їхній кревний подвиг залишиться в пам’яті наших дітей та стане взірцем партіотизму і відваги. 

Шановні волиняни – військовслужбовці Збройних Сил України, ветерани військової служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Збройних Сил України. Нехай злагода та благополуччя пануюють у ваших оселях.  Бажаю вам міцного здоров’я, незламної сили духу та впевненості у своїх силах. Щиро дякую за мужність, відвагу та безстрашність, які ви проявляєте щохвилини, несучи службу у лавах Українського війська. Нехай Бог оберігає вас та ваші родини.

З повагою голова Волинської облдержадміністраці Юрій Погуляйко