20230526114740.jpeg, фото
26 травня 2023 року

Міжнародна конференція в ЛНТУ об’єднала понад 150 науковців України та світу

25-26 травня 2023 року в Луцькому національному технічному університеті проходить ІХ Міжнародна науково-практична конференція, яка об’єднує теоретиків та практиків галузі інформаційних та комп'ютерних технологій.

Учасниками конференції стали представники 30 закладів вищої та професійно-технічної освіти. Це близько 150 науковців з України та США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Грузії, Португалії.

Організатори конференції дві кафедри ЛНТУ: цифрових освітніх технологій та інженерії програмного забезпечення.
З вітальним словом на конференції виступила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук.

Найперше, заступниця голови ОДА відзначила важливість наукової діяльності, особливо в часи війни, і важливість розвитку інформаційних технологій, що впливають на вдосконалення освітнього процесу.

«Наука незламна. У цей складний час ми продовжуємо розвиватися, ми показуємо світу, що ми не є жертвами, ми – сильна країна і сильна нація і в умовах війни ми розвиваємо успішно науку, показуємо наші здобутки, – наголосила заступниця голови ОДА. – Якщо говорити про цифрові процеси, то диджиталізація активно заходить в освітній процес і дає можливість підвищити якість підготовки фахівців, а для держави дуже важливо формувати хороших фахівців, які будуть розбудовувати Україну, про яку усі ми мріємо.

Також Вікторія Левчук подякувала науковцям, що тримають високий рівень української науки.