20191206155716.JPG, фото
06 грудня 2019 року

На Волині вшанували пам'ять загиблих під час україно-російської війни

Першого четверга кожного місяця, з 18 до 19 години, в обласному центрі Волині, на Театральній площі вшановують загиблих під час україно-російської війни. 5 грудня 2019 року біля Стели «Загинули за єдність України» вшанували загиблих упродовж листопада.

На Волині захід проходить уже вп’яте.  Започаткувало ініціативу Міністерство ветеранів та Інституту національної пам’яті. Церемонія вшанування відбувається із залученням сурмача, барабанщика та капелана. Зокрема, у панахиді згадують імена тих, хто, на жаль, загинув упродовж минулого місяця.

У листопаді 2019 року таких імен – 6. Унаслідок бойових дій на лінії зіткнення в зоні ООС померли 6 військовослужбовців Збройних Сил України – Герман Бродніков, Геннадій Моторін, Артем Соколов, Євген Коростильов, Олексій Капустян, з них один – волинянин Юрій Хомік.

– У листопаді за волю та незалежність держави віддали своє життя шість українських військовслужбовців.  Ми скорбимо коли дивимося на цей фотостенд і бачимо обличчя молодих людей, які віддали за майбутнє нашої країни найцінніше – своє життя. Багато добрих справ вони ще могли зробити у своєму житті, – сказав по завершенню панахиди капелан. – Будучи в Небесному легіоні вони спостерігають за нашими діями, адже ми продовжуємо ту справу, яка розпочата п’ять років тому і продовжується сьогодні. Хочу щоб ми всі пам’ятали, що ніхто незабутий, ніщо не забуте. Непробачимо, незабудемо і збережемо у своїх серцях пам'ять про кожного з них. Не зупиняймося на півдорозі, прямуймо далі до повної перемоги.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.