20191206125450.JPG, фото
06 грудня 2019 року

Відбулася зустріч із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тож сьогодні, 6 грудня 2019 року, в овальному залі облдержадміністрації відбулася зустріч з головами міськрайонних громадських організацій «Союз інвалідів Чорнобиля Волині».

Зі словами привітань до присутніх очільників районних організацій звернулися заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець та заступник голови обласної ради Роман Карпюк.

У своєму вітальному слові Світлана Мишковець подякувала ліквідаторам за мужність та витримку проявлену під час подій тридцятирічної давності.

– Дякую вам за вашу витримку, за вашу доброту. За усе те, що ви зробили тоді та робите сьогодні. За те, що ваша душа необвуглилася за усі ці роки, – наголосила Світлана Євтихівна. – Хочу попросити вибачення за те, що можливо влада не може вам дати усе те, на що ви заслуговуєте. Ми продовжуватимемо робити усе те, що в наших силах.

Окрім того, заступниця голови облдержадміністрації закликала присутніх ліквідаторів Чорнобильської катастрофи до відкритого та щирого діалогу з представниками влади.

На завершення вітального слова Світлана Мишковець вручила подяку голови облдержадміністрації заступнику голови ГО «СІЧ Волині» Ростиславу Кухтею. Також подяками департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відзначено районні громадські організації.

По завершенню офіційної частини зустрічі, присутні учасники поспілкувалися із керівниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів влади з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення тощо.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.