20221118125909.JPG, фото
18 листопада 2022, 12:58

Троє вихованок обласної ДЮСШ стали Заслуженими майстрами спорту України

Дарина Пом’яновська, Олександра Мальчук та Вікторія Куніцка отримали високі спортивні звання «Заслужений майстер спорту України». Дівчата є вихованками обласної ДЮСШ, тренер – Олена Кришпінович (Заслуженої тренерки України).

Від імені начальника військової адміністрації Юрія Погуляйка, молодих спортсменів із високими спортивними званнями привітав заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та спільно з головою обласної ради Григорієм Недопадом вручили спортсменкам посвідчення Заслужених майстрів спорту України.

Тренерка дівчат розповідає, що шлях до визнання був довгим. Завдяки своїй наполегливості, силі волі та важкій щоденній праці дівчатам вдалося стати спортсменками високого класу.

«З ними ми уже подолали шлях у майже 13 років. Вони прийшли до мене дітьми - найменшій було лише 5 рочків, але за короткий час я зрозуміла, що із цих дівчаток зможу зробити спортсменок. Так і сталося. Вперше ми поїхали на чемпіонат Європи у 2017 році. Там вони й увірвались в європейську спортивну еліту, а потім - і у світову. У 2018 році на чемпіонаті світу дівчата здобули срібло, у 2019 році на чемпіонаті Європи в Ізраїлі - два срібла і бронзу. Навесні 2022 року ми взяли срібло на кубку світу у Португалії», - розповіла Олена Кришпінович.

Званням Заслужених майстрів спорту України спортсменок відзначено за виступ на Всесвітніх іграх 2022, які відбулись у США.

Юрій Гупало побажав юним акробаткам міцного здоров’я, впевненості у своїх силах та нових підкорених спортивних висот.