20210910171511.JPG, фото
10 вересня 2021, 17:07

У активному парку в Боратині відбулося тренування за участю заступника голови ОДА

Понад 40 дітей тренувалися сьогодні, 10 вересня, в активному парку, що функціонує в рамках загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» у селі Боратин Луцького району. Участь у тренуванні, яке провів майстер спорту України Андрій Протасюк, взяв також заступник голови облдержадміністрації Андрій Ярмольський. 

Нагадаємо, що активний парк у селі Боратин Луцького району відкритий цьогоріч у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», що реалізовується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. На території локації облаштований спортивний інвентар, зокрема, шведська стінка, турнік, бруси та інше, аби діти та дорослі могли безкоштовно займатися фізкультурою і спортом задля зміцнення свого здоров’я. 

Відтак, сьогодні на території цієї спортивної локації активно тренувалися місцеві діти. Аби зацікавити учнівську молодь до занять фізкультурою і спортом, тренування для них провів переможець Кубку Європи та Кубку світу з козацького двобою, майстер спорту України Андрій Протасюк. Під час тренувань діти виконали ряд спортивних вправ, дотримуючись рекомендацій тренера. Спільно з дітьми тренувався також і заступник голови облдержадміністрації Андрій Ярмольський. 

«Як ви знаєте, активні парки створюються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, який велику увагу приділяє розвитку спорту та здоров’ю нації, – звернувся Андрій Ярмольский до учасників тренувань. – І мережа таких активних парків в області буде надалі розширюватись. Тому бажаю усім вам завжди бути здоровими, радісними і не забувати тренуватися, щоб зміцнювати своє здоров’я». 

У свою чергу, голова Боратинської сільської об'єднаної територіальної громади Сергій Яручик зазначив, що облаштування та функціонування активних парків – це приклад хорошої співпраці місцевої громади, виконавчої влади та спортсменів Волині задля залучення не лише міського, а й сільського населення до занять фізкультурою і спортом.  

Також голова громади повідомив, що завтра, 11 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту у селі Боратин, а саме на території активного парку, відбудуться місцеві спортивні змагання. 

«Загалом в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» на Волині до кінця року буде створено 11 активних парків, – зазначив начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин. – 4 з них вже успішно функціонують, зокрема, у Боратинській, Головненській, Ківерцівській та Луківській територіальних громадах. Також незабаром запрацюють ще 7 парків – у Володимир-Волинській, Камінь-Каширській, Ковельській, Луцькій, Нововолинській, Устилузькій, Підгайцівській територіальних громадах». 

Головна мета таких спортивних локацій, за словами Ігоря Дмитришина, – зробити спорт доступним для всіх, як для жителів великих міст, так і маленьких населених пунктів області.

Нагадуємо, що дізнатися про адреси уже діючих активних парків на території області можна за посиланням: https://www.facebook.com/113851183682234/posts/411845720549444/.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації