20210910170256.JPG, фото
10 вересня 2021 року

Відбулась нарада з питань облаштування державного кордону

В області тривають активні роботи над облаштуванням прикордонної інфраструктури згідно з міжнародними стандартами та з метою забезпечення дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Слід зауважити, що з метою належного виконання завдань Ради національної безпеки і оборони України в області створена профільна робоча група, яка працює з 22 липня цього року (розпорядження голови ОДА від 22 липня 2021 року № 451).

Робоча група при ОДА спільно з командуванням 6 прикордонного Волинського загону Західного регіонального управління державної прикордонної служби України неодноразово здійснювала виїзди у громади області, на території яких проходить лінія розмежування державного кордону України, з метою вивчення стану облаштування прикордонної території. За результатами поїздок визначено ряд завдань та проблемних питань, які потребують вирішення.

Сьогодні ж, 10 вересня, помічник патронатної служби апарату ОДА Анатолій Костик спільно з головою Ковельської райдержадміністрації Ольгою Черен та начальником 6 прикордонного Волинського загону Сергієм Лозінським провели розширену робочу нараду з представниками прикордонних селищних рад Ковельського району.

На порядку денному –  питання надання 6 прикордонному загону Західного регіонального управління державної прикордонної служби України земельних ділянок для облаштування та утримання елементів прикордонної інженерної інфраструктури.

«Впевнений, що усі розуміють важливість тієї роботи, яку ми проводимо, – наголосив Анатолій Костик. – Від цього залежить безпека та добробут волинян та усіх українців».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації