20191205171311.png, фото
05 грудня 2019 року

У Волинську область надійшли кошти для завершення у 2019-му році 5-ти об’єктів з ДФРР

Відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.11.2019р. № 1191 у Волинську область наді йшли кошти на ряд обєктів ДФРР, які завершать до кінця поточного року.

Нагадаємо, що рішення про перекидку коштів між об'єктами що фінансуються за рахунок коштів ДФРР прийняли 15 листопада 2019 року під час засідання в Мінрегіоні, на якому пропозиції щодо Волинської області озвучив заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

Слід зазначити, що кошти закумулювали завдяки економії на окремих об’єктах та загрози неосвоєння на інших, і таким чином перерозподілили на пускові у 2019-му році.

Так, відповідно до наданих пропозицій, члени комісії Мінрегіону погодили перерозподіл коштів ДФРР на загальну суму 10,9 мільйона гривень. Зокрема, 4 об'єкти завершать повністю, а в обласному окнодиспансері збільшать будівельну готовність.

Так, мова про наступні проекти:

 - «Загальноосвітня школа I—III ступеня на 198 учнів в с. Любохини Старовижівського району — будівництво» (1,05 мільйона гривень);

- «Нежитлове приміщення по вул. Незалежності, 27б, у с.Павлівка Іваничівського району — реконструкція під Центр надання адміністративних послуг та адміністративний центр» (2,2 мільйони гривень);

- «Комунальне підприємство “Волинський обласний медичний центр онкології” по вул. Тімірязєва, 1, у м. Луцьку — капітальний ремонт корпусів з термореновацією будівель» (5,1 мільйона гривень для завершення першочергових робіт);

- «Опорний навчальний заклад "Люблинецька загальноосвітня школа I - III ступеня Люблинецької селищної ради Волинської області"(2,6 мільйона гривень).

- «Реконструкція (термомодернізація) навчально-виховного комплексу "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гімназія ім. А.П. Бринського" Маневицького району, Волинської області.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.