20191205171701.JPG, фото
05 грудня 2019 року

В області триває робота з відбору проектів на фінансування з ДФРР у 2020 році

Одинадцять перехідних об’єктів незавершеного будівництва будуть включені у перелік об’єктів, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році. За таке рішення проголосували учасники засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР.  

Засідання відбулося сьогодні, 5 грудня 2020 року,  під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося та за участі депутатів обласної ради, керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

– За попередніми даними у 2020 році обсяг коштів передбачених для Волині по ДФРР буде на рівні минулого року, а це 235 млн грн, – на початку засідання наголосив Валентин Іванович.

Про процес відбору проектів розповіла заступник директора департаменту економіки та європейського розвитку – начальник управління стратегічного планування, маркетингу та бізнес-клімату Вероніка Бальбуза. За її словами в цьому році усі проекти були подані у встановлений регіональною комісією терміни – 2 грудня 2019 року. На сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону проекти повинні бути розміщенні до 8 грудня включно.

– Станом на сьогодні у паперовій формі подано 105 проєктів, враховуючи 11 перехідних. Потреба фінансування ДФРР у 2020 році складає 1,4 млрд грн, – розповіла Вероніка Бальбуза. – Перелік обєктів формувався у розрізі семи технічних завдань: розвиток людського потенціалу – 56 інвестпоектів, Волинь туристична – 1, економіка сталого розвитку – 4, місцева енергетики – 11 проектів, волинське село – 8 інвестпроектів, розвиток спортивної інфраструтури – 14 та енергозбереження державних і комунальних навчальних закладів – 11 інвестпроектів.

Окрім цього, Вероніка Миколаївна розповіла, що усім заявникам, які зверталися, надавалась консультативна допомога щодо усунення недоліків, а також безпосередньо щодо реєстрації на сайті ДФРР.

Усі учасники засідання підтримали пропозицію облдержадміністрації, що у перелік обєктів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР у 2020 році варто включити одинадцять перехідних об’єктів. Окрім цього, вирішено відкрити платформу із онлайн голосування на офіційному сайті Мінрегіону для відбору проектів, які будуть включені у резервний перелік.

Відтак, голосування проходитиме з 10 по 16 грудня включно. Пропозиції від Волинської області будуть надіслані до Мінрегіону до 27 грудня 2019 року.

Оцінювання здійснюватиметься усіма членами регіональної комісії.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації