20211005183743.JPG, фото
05 жовтня 2021 року

Ваші перемоги – це особистий приклад для наслідування кожному з нас, – голова ОДА Юрій Погуляйко привітав паралімпійців

Керівники області Юрій Погуляйко та Григорій Недопад зустрілися із волинянами-учасниками ХVI літніх Паралімпійських ігор, що проходили у Токіо з 24 серпня по 5 вересня 2021 року. 

Зокрема, керівник виконавчої гілки влади вручив спортсменам високі державні нагороди, подяки Волинської ОДА, пам’ятні подарунки та сертифікати на суму 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, що саме з ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка Волинська обласна рада прийняла рішення виплатити грошові винагороди усім спортсменам Волині, що представляли збірну України на Олімпійських та Паралімпійських іграх-2020. Цьогоріч її вперше отримають усі спортсмени-волиняни – учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор-2020, незалежно від здобутих результатів.

Відтак, грошові сертифікати отримали:

– Сергій Ємельянов, чемпіон ХVI літніх Паралімпійських ігор з параканое;

– Марина Мажула, срібна призерка літніх Паралімпійських ігор з параканое;

– Станіслав Самолюк – член національної збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;

– Ярослав Окапінський – член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;

– Юрій Бабинець – член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Цьогоріч у Токіо українські спортсмени вкотре підтвердили, що Україна сильна і потужна держава. На рахунку команди українських паралімпійців 98 нагород – 24 золотих, 47 срібних та 27 бронзових медалей.

Волиняни-паралімпійців теж зробили свій вклад у загальний залік української збірної. На рахунку наших спортсменів золота та срібна медалі та місця у призовій десятці.

Звертаючись до спортсменів, голова ОДА щиро подякував за досягнення та високі результати на світових змаганнях: «Завдяки вам, Волинь відома на міжнародній арені. Щиро зичу усім здоров'я, щастя, благополуччя, оптимізму та спортивного азарту. Удачі вам та підкорення нових спортивних вершин. Дякую за вашу нелегку працю».

Здобутки волинських спортсменів відзначенні і на високому державному рівні. Зокрема Юрій Погуляйко вручив державні нагороди тренерам та волинянам-учасникам ХVI літніх Паралімпійських ігор. А саме:

– орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Сергія Ємельянова, чемпіона Паралімпійських ігор з параканое;

– орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Вячеслава Загребу, головного тренера національної збірної команди України з параканое, тренера Сергія Ємельянова та Марини Мажули;

– орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Марину Мажулу, срібну призерку Паралімпійський ігор з параканое.

Окрім цього, голова ОДА вручив посвідчення до почесного звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Валерію Дружиновичу, тренеру-викладачу з пауерліфтингу Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

Слова вдячності за нелегку та наполегливу працю на адресу волинських-палалімпійців висловили також Заслужені тренери України В'ячеслав Загреба та Валерій Дружинович.

На завершення начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Віктор Галан-Ващук подякував представникам обласної влади за підтримку та допомогу.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації