20230120160117.jpg, фото
20 січня 2023, 15:58

Внутрішніх переселенців у Луцьку навчали цифровій грамотності

19 січня в рамках проєкту «Офіс впроваджень цифрових рішень Digital Volyn» відбувся інформаційно-просвітницькій захід для внутрішньо-переміщених осіб (ВПО 40+) з питань цифрової грамотності.

Під час заходу учасники отримали інформацію щодо цифрового розвитку міста Луцька та Волинського регіону в цілому. Також, громадяни зі статусом внутрішньо-переміщених осіб були проінформовані про основні напрямки цифровізації регіону, котрі діють зараз, зокрема:

- ознайомлення з порталом Дія;

- цифрова освіта,можливості Дія.Цифрова освіта;

- можливості порталу Дія.Бізнес;

- «розумні» зупинки громадського транспорту та електронні табло у м.Луцьку;

- швидкісний інтернет;

- електронні послуги ЦНАП;

- послуги центру зайнятості;

- базові електронні послуги;

- рівний та швидкий доступ до електронних послуг для мешканців ВПО Волинської області» у сфері цифровізації.

Спікерами зустрічі з питань цифрової грамотності виступили керівник проєктного офісу Петро Гоцалюк, доктор економічних наук, професор ЛНТУ Тарас Божидарник та заступниця начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій, начальника відділу інформаційних технологій Наталія Хмель із детальною презентацією «Цифрові сервіси у Луцькій громаді».

Мета заходу допомога ВПО, що перебувають у місті Луцьку у доступі до цифрових сервісів на базі проєктного офісу.

Захід організований в рамках проекту «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn», що реалізується ВОГО «Асоціація регіонального розвитку» у партнерстві з Волинська обласна державна адміністрація Цифрова Волинь за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та підтримки Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.