03 квітня 2020 року
останні оновлення: 22 квітня 2020 року

Аналіз роботи щодо запобігання корупції за І квартал 2020 року

Організаційно-профілактична робота щодо запобігання корупційним проявам серед державних службовців департаменту здійснювалась упродовж І кварталу відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», інших нормативно-правових актів антикорупційного спрямування, плану заходів щодо запобігання і виявлення корупції в департаменті на 2020 рік.

На засіданні колегії департаменту 06 лютого 2020 року (протокол № 1) здійснено аналіз роботи щодо запобігання корупції.

Упродовж звітного періоду проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з антикорупційної тематики. На апаратній нараді 04 лютого.2020 року (протокол № 5) розглянуто питання «Про е-декларування доходів за 2019 рік». Також 27 лютого 2020 проведено навчання для державних службовців департаменту щодо е-декларування доходів за 2019 рік.

Уповноваженою особою з питань запобігання корупції постійно надається методично-консультаційна допомога працівникам департаменту при заповненні е-декларацій. Контроль за своєчасністю подання декларацій держслужбовцями департаменту здійснюватиметься відповідно до Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції" та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, затвердженого рішенням НАЗК від 06.09.2016 № 19.

Одним із важливих аспектів запобігання і протидії корупції є забезпечення прозорості роботи департаменту, доступу громадськості до проектів нормативно-правових актів та іншої інформації.

На офіційному вебсайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» було оприлюднено проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для організації відпочинку членів сімей загиблих (зниклих безвісти) учасників антитерористичної операції та родин загиблих «майданівців» у комунальних санаторно-курортних закладах області».

Уповноваженою особою з питань запобігання корупції постійно здійснювалась антикорупційна експертиза проектів розпорядчих документів директора департаменту. Так у звітному періоді завізовано 42 накази з основної діяльності, 62 – з кадрових питань.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації