20200504142736.jpg, фото
04 травня 2020 року
останні оновлення: 05 березня 2021 року

Іспит людяності …

Глобальна епідемія COVID-19 змусила увесь світ переглянути свої цінності та підходи до головного – безпеки життя своїх громадян. Україна не стала винятком і також перебуває в умовах карантинних заходів, запроваджених задля збереження здоров`я людей та запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
Міністерством соціальної політики України було запроваджено соціальний проект, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.
В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» в області функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч» (далі – Сервіс), що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua та відкрито «гарячу» телефонну лінію, на яку можуть звернутися громадяни, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.
Телефон «гарячої лінії» - 778 253.
Щодня на інформаційній платформі «Допомога поруч» розміщуються:
*інформації про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам;
*звіт про надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю.
Департамент соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації звертається до кожного з Вас, шановні благодійники, підприємці, волонтери, просто небайдужі люди!
Долучайтеся до надання допомоги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям і людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Вже стало закономірністю, що в часи суспільних потрясінь і людської біди з особливою силою проявляється добро і небайдужість усього суспільства.
Керівництво місцевих органів влади просимо на місцях провести широку інформаційну кампанію про соціальний онлайн-проект «Допомога поруч» та по можливості задовільнити заявлену потребу мешканців своєї громади шляхом: звернень до підприємств, організацій, благодійних фондів тощо району/ міста, у т.ч. за рахунок коштів місцевого бюджету.
Сьогодні вся країна, кожен із нас проходить не тільки випробування вірусом, але й складає своєрідний іспит на людяність.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо підтримати наших громадян.
Не будьте байдужими, час допомагати!

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації