20200626160016.jpeg, фото
26 червня 2020 року
останні оновлення: 05 березня 2021 року

Про участь у комунікаційній кампанії «Вбережіть батьків від COVID-19»

Епідемічна ситуація з COVID-19 в Україні та області зокрема, вкрай напружена та небезпечна. Уже другий тиждень поспіль зростає кількість нових випадків COVID-19. При цьому збільшилася кількість захворілих на пневмонію та осіб, котрі потребують госпіталізації. За статистикою, у найбільшій зоні ризику ураження коронавірусом перебувають люди старшого віку. Знижений імунітет та хронічні хвороби роблять їх особливо вразливими.

Від початку пандемії станом на 25 червня у Волинській області лабораторно підтверджено 2024  випадків інфікування коронавірусом. Аналіз підтверджених випадків за віковою групою показує, що майже 50% захворілих це особи віком 50 років та старші. За цей період в області померло 57 осіб, з їх числа 47 осіб (майже 84%) саме з цієї вікової категорії. Майже усі померлі хворіли перед тим, як заразились коронавірусом: близько 55% мали хворобу серця, в тому числі гіпертонію, 12% цукровий діабет, 7% онкологічні захворювання, 1-5% становили хронічні захворювання нирок, органів дихання та інші.

Це не просто статистика, за кожною цифрою – життя людини. Життя та здоров’я наших батьків і матерів, дідусів і бабусь, тому, саме зараз, вони потребують посиленої уваги та підтримки.

В Україні та області, зокрема, триває комунікаційна кампанія «Вбережіть батьків від COVID-19».

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації просить долучитися до цієї кампанії і рекомендує переглянути організаційні плани заходів з метою недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій, до стабілізації епідемічної ситуації  та підтримати, в установленому порядку, необхідною допомогою людей похилого віку, яких обслуговує установа/ заклад соціального захисту населення та своїх рідних, близьких та знайомих.

Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи використовуйте матеріали з промоції здоровʼя, що розміщені на сайтах Міністерства охорони здоровʼя та Центру громадського здоровʼя МОЗ України, ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України», КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я».

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації