06 серпня 2018 року
останні оновлення: 06 серпня 2018 року

Звіт про роботу за липень 2018 року

Управління персоналом

 

У липні 2018 року працівниками управління підготовлено 35 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації, з них:  18 - з особового складу (про призначення, звільнення, переведення відповідної категорії працівників облдержадміністрації, присвоєння їм рангів, встановлення надбавок тощо), 7 – про  надання відпусток та про відрядження, 7 – з основної діяльності.

               

Підготовлено 392 проекти наказів керівника апарату облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації щодо працівників апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, з них по особовому складу – 145, про відпустки – 166, про відрядження –  83.

 

У зв’язку із змани в структурі облдержадміністрації та її апарату управлінням організовано відповідну роботу щодо затвердження про новоутворені підрозділи апарату та облдержадміністрації, працівниками управління прийнята участь в межах компетенції у формуванні штатних розписів відповідних підрозділів.

 

Працівниками управління персоналом  апарату облдержадміністрації забезпечено проведення перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

 

У зв’язку із змінами облікового складу апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації та з метою забезпечення належного ведення військового обліку для  забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, особовим складом у мирний час та особливий період, забезпечені відповідні заходи щодо повідомлення військових комісаріатів про призначених та звільнених працівників, про зміни облікових даних військовозобов’язаних, проведена відповідна робота щодо бронювання відповідної категорії працівників тощо.

 

Працівниками управління персоналом апарату облдержадміністрації підготовлені проекти наказів керівника апарату облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації щодо оголошення 12 та забезпечено проведення двох конкурсів на заміщення вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В».

 

Працівником управління персоналом у складі робочої групи здійснено перевірку Камінь-Каширської райдержадміністрації, під час якої надавалася методична допомога працівникам служб управління персоналом.

 

Управлінням підготовлено проекти розпоряджень голови облдержадміністрації  про нагородження 39 осіб відзнаками облдержадміністрації, клопотання про нагородження державними нагородами України та відзнаками Кабінету Міністрів України  щодо 97 осіб. Крім того, надана відповідь на 4 звернення громадян. Порушено клопотання перед депутатським корпусом обласної ради щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно)
50 учасникам АТО.

 

До Адміністрації Президента України надіслана щотижнева інформація щодо осіб представлених до присвоєння почесного звання «Мати-героїня» (57 осіб).