Останні новини
В області відбулось засідання Ради оборони

Декілька важливих рішень сьогодні, 26 вересня 2022 року, розглянули на засіданні Ради оборони області. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.Декілька важливих рішень сьогодні, 26 вересня 2022 року, розглянули на засіданні Ради оборони області. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко. «Серед них – недопущення підтоплення захисних споруд Волинської обласної дитячої клінічної лікарні і обласного перинатального центру та розгляд питання відновлення офлайн навчання у школах Камінь-Каширського і Ковельського районів», - поінформував на сторінці у Фейсбуці Юрій Погуляйко. Для усунення підтоплення обласної дитячої лікарні та перинатального центру в області за моїм дорученням працювала робоча група, яка встановила, що проблема зникне лише після капітального ремонту вулиці Кривоноса. Так, при будівельних роботах облаштують систему водовідведення і медзаклади не підтоплюватиме. Однак, нині капітальний ремонт – процедура не швидка і проблему найближчим часом не усуне, тож шукали шляхи оперативного вирішення. Структурні підрозділи вже отримали відповідні доручення. Паралельно ж готуватимемо проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт вулиці, аби не повертатись до цього в майбутньому. Щодо відновлення офлайн навчання у Ковельському та Камінь-Каширському районах – це питання порушили представники місцевої влади. Кажуть, що є багато звернень батьків. Нагадаю, що рішенням Ради оборони області очне навчання в 50-ти кілометровій зоні північних районів було заборонено. «Як і минулого разу, сьогодні рішення про можливе відновлення навчання у форматі офлайн також прийняли колегіально. Попередньо керівникам районних військових адміністрацій доручено вивчити ситуацію щодо готовності укриттів, опитати батьків і лише тоді розглядати це питання. Також наголошено, що офлайн навчання можливе лише за наявності укриття, яке має висновки рятувальників», - йдеться у дописі.

«Доступні ліки» у військовий час: як отримати?

Отримайте у свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра електронний /паперовий рецепт на «Доступні ліки».

Майже 20,7 тисяч волинян пройшли національний тест на цифрову грамотність Цифрограм

Національний тест на цифрову грамотність пройшли вже 20 683 особи в області.

На Волині продовжують допомагати внутрішнім переселенцям

Вчора, 25 вересня 2022 року, начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко разом із представниками благодійних фондів «Віримо в Україну» та «За Луганщину» зустрілися із переселенцями, які знайшли прихисток в Луцьку.

Впродовж вихідних Волинь прийняла майже півсотні внутрішніх переселенців

Вихідними в області розселили 42 переселенців. Загалом з початку повномасштабної війни в Україні на Волині прийняли 73 тис. 541 внутрішньо-переміщену особу.

Злочинна мобілізація використовується Росією не лише для продовження страждань українців, а й щоб знищити представників корінних народів – звернення Президента України

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 214-го дня війни.

В області прийняли 73,5 тисяч внутрішніх переселенців

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну на Волині розселили 73 тис. 499 вимушено-евакуйованих осіб.

Начальник Волинської ОВА зустрівся з Люблінським воєводою

Сьогодні, 22 вересня 2022 року, начальник ОВА Юрій Погуляйко обговорив з Люблінським воєводою Лехом Справкою ситуацію на українсько-польському кордоні, допомогу українським біженцям та подальшу співпрацю між регіонами.

Як отримати медичну допомогу у сімейного лікаря, терапевта або педіатра у воєнний час?

Найперше – тримайте зв’язок із своїм сімейним лікарем. Дистанційно він може проконсультувати, виписати електронний рецепт, створити електронне направлення до лікаря спеціалізованої допомоги та направити на безкоштовні базові тести та аналізи.