Останні новини
Фонд часткового гарантування кредитів: нові можливості для малих волинських фермерів

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила законопроєкт № 3205-2 «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві». Він набрав чинності. Ухвалення закону про Фонд – один із ключових елементів земельної реформи. Малі фермери завдяки земельній реформі зможуть брати дешеві кредити та викупляти земельні ділянки, які вони орендують, на зручних умовах.

Волинь: оперативна інформація на 2 грудня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 647 випадків захворювання на COVID-19

На Волині підготовлений проєкт обласного бюджету на 2022 рік

Волинська обласна державна адміністрація розробила та подала на розгляд і затвердження обласної ради проєкт обласного бюджету на 2022 рік. Відповідне розпорядження про схвалення головного фінансового документа Волині підписав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 1 грудня.

Президент подає до парламенту законопроект про економічний паспорт українця

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ініціює законопроект про економічний паспорт українця, відповідно до якого плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей українських громадян.

Володимир Зеленський ініціює запровадження множинного громадянства для українців

Президент України Володимир Зеленський вносить на розгляд Верховної Ради законопроект про запровадження множинного громадянства для українців за кордоном. Про це Глава держави сказав, виступаючи з Посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

З 1 грудня побутові споживачі ПОН можуть стати клієнтами ГК «Нафтогаз України» автоматично

Таке рішення для побутових клієнтів, які не обрали ринкового постачальника й отримують газ від постачальника «останньої надії», стало можливим завдяки ухваленню та підписанню Закону України № 2553.

В області перевірять усі котельні, що працюють на газу в соціальній сфері

До 15 грудня 2021 року провести перевірку усіх котелень, що працюють на газу у соціальній сфері. Таке завдання поставив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час робочої наради, що відбулась 1 грудня 2021 року за участі керівників управлінь цивільного захисту населення ОДА, ДСНС України у Волинській області, Держенергонагляду в області, АТ «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» та відповідних структурних підрозділів ОДА.

Головний санітарний лікар області отримала державну нагороду

За поданням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, головного державного санітарного лікаря Волинської області, виконувача обов’язків генерального директора державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталію Вікторівну Янко нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Всеукраїнський референдум – унікальний вияв єдності українців у прийнятті історичного рішення

Привітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з 30-ою річницею Всеукраїнського референдуму щодо підтримки набуття незалежності Україною