Останні новини
Минулої доби в області розселили більше 20-ти вимушено-евакуйованих осіб

З початку війни на Волині прийняли 75 596 внутрішніх переселенців. З них 22 – вчора, 1 грудня 2022 року.

«Живи, живи на цій землі – святій і рідній Україні!»: маленькі волиняни передали князівським воїнам слова підтримки

Напередодні Дня Збройних сил України та Дня військової частини 14-ої ОМБр, волинським військовослужбовцям передали дитячі малюнки і привітання, а також цінні подарунки від керівництва області.

Волинські спортсмени-веслувальники – Майстри спорту України

Юрій Вандюк та Андрiй Рибачок стали Заслуженими майстрами спорту України. А Павлу Борсуку присвоєно почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу». Сьогодні, 2 грудня 2022 року, заступник голови ОДА Юрій Гупало та голова облради Григорій Недопад вручили спортсменам відповідні посвідчення.

Ще два волинянина звільнено з полону

1 грудня 2022 року відбувся черговий обмін полоненими. Додому повернулось ще 50 українських захисників, серед яких і двоє волинян.

«Твоє право – жити без насильства!»: в Луцьку відбулася просвітницька кампанія

Насильство в сім’ях, жорстоке поводження з дітьми залишаються актуальними проблемами в сучасному світі. А від початку повномасштабної збройної агресії росії проти нашої країни, українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною.

Державні відзнаки, якими посмертно нагородили волинських військовослужбовців Національної гвардії України, передали рідним

Рідним загиблих у Маріуполі волинських військовослужбовців Національної гвардії України передали державні нагороди.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко взяв участь в телемарафоні «Суспільного»

Зокрема, очільник області розповів про: ситуацію з енергопостачанням на Волині; підготовку області до можливого блекауту; роботу закладів охорони здоров’я та освіти; навчальний процес у школах.

Волинь відправила пічки-буржуйки військовим

Українські військові мають гарячі серця, однак їм також необхідне зовнішнє тепло, аби зігрітись, просушити одяг та взуття, поїсти підігрітої їжі. Особливо у нинішніх погодних умовах та з наближенням зимових морозів.

Волинь прийняла ще близько сотні внутрішніх переселенців

Минулої доби на Волині розселили 85 внутрішніх переселенців. З початку повномасштабного вторгнення наша область прийняла понад 75 574 тисяч вимушено-евакуйованих осіб. Це переселенці із Херсонської, Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Миколаївської, Житомирської та Запорізької областей.