Останні новини
На Волині продовжують працювати пункти вакцинації від COVID-19, які обладнані генераторами

Незважаючи на відключення світла на Волині продовжують працювати пункти вакцинації від COVID-19, які обладнані генераторами.

Як менше витрачати на тепло

Керівництво області зустрілося із волинськими спортсменами, що представляли Україну на міжнародних змаганнях

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом привітали волинських спортсменів з успішними виступами на чемпіонаті світу з кікбоксингу та чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате.

Триває Всеукраїнський конкурс творчих робіт з нагоди відзначення Дня Соборності України

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

Волинська область продовжує приймати переселенців

Минулої доби на Волинь в пошуках прихистку приїхали двоє внутрішніх переселенців. Загалом наша область прийняла 75 489 вимушено-евакуйованих осіб.

На порядку денному – збереження музейних експонатів Волині в умовах тривалого відключення електроенергії

У Волинській ОДА відбулося засідання комісії щодо збереження культурної спадщини та музейних експонатів в умовах тривалого відключення електроенергії. Нарада пройшла під керівництвом заступника голови ОДА Юрія Гупала.

«Пункт Незламності» запрацював в приміщенні Луцької РВА

У Луцьку в приміщені районної військової адміністрації обладнали «Пункт Незламності», де одночасно може розміститися 50 чоловік. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, який сьогодні, 28 листопада, завітав туди, аби оглянути чи справді є все необхідне на випадок тривалого відключення електроенергії.

На Волині запрацював ще один Дія.Центр

У Смідинській громаді розпочав роботу новий Дія.Центр. Це ще один приклад успішного використання субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАП. Минулого року такий Центр відкрився у Шацькій громаді.

На Волинь приїхали більше 75-ти тисяч переселенців

З початку війни на Волині прийняли 75 487 вимушено-евакуйованих осіб.