Останні новини
Представників бізнесу запрошують на вебінар щодо електронних товарно-транспортних накладних

24 січня об 10:00 відбудеться вебінар з представниками регіонів України на тему: «Впровадження е-ТТН в Україні» 

Уряд скоротив термін дії "зелених" COVID-сертифікатів про вакцинацію

Термін чинності “зелених” COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби, скорочено з 365 до 270 днів. Відповідні зміни були внесені сьогодні до постанови КМУ №677 від 29 червня 2021 р.

Законопроєкт № 5202-д: користувачі отримають можливість самостійно керувати водними об'єктами

Закон про об’єднання водокористувачів (ОВК) – це адаптований під унікальні потреби та меліоративну інфраструктуру України світовий досвід з управління меліоративною мережею, це не «сліпа копія» іноземного законодавства.

Волинь: оперативна інформація на 19 січня 2022 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 157 випадків захворювання на OVID-19

У селі Башлики Луцького району відкрили новозбудовану школу

Сьогодні, 18 січня 2022 року, відбулося свято відкриття школи у селі Башлики Луцького району, в рамках якого учні та батьки мали можливість оглянути новозбудований навчальний заклад з середини. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Волинь: оперативна інформація на 18 січня 2022 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 142 випадки захворювання на COVID-19

Інтернет-портал «ЗнаЇмо» – все про нове та корисне харчування школярів

У 2022 році українські школи перейшли на нову систему харчування. Для учнів підготовлене збалансоване меню з різноманітних та корисних продуктів. Зміни застарілого шкільного меню ініціювала Перша леді Олена Зеленська.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко бере участь у нараді під головуванням заступника Керівника Офісу Президента України

В режимі відеоселектору голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 17 січня 2022 року, бере участь у нараді з Офісом Президента України.

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.