Останні новини
За останню добу проведено близько 4 тис. щеплень, - головний державний санітарний лікар області

Стан епідситуації та вакцинації на Волині – основні питання, що розглянули на позачерговому засіданні Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась сьогодні, 24 вересня 2021 року.

У Луцьку проходить V чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі-2021»

Цьогоріч 12 команд з різних куточків Волині змагаються за перемогу, аби в ході змагань підвищити свою професійну майстерність та перевірити свої знання і практичні навички з надання екстреної медичної допомоги.

5 волинських громад перемогли у конкурсі для впровадження цифрових технологій від Програми EGAP

Про успіхи у цифровій трансформації Волині та стратегію подальшої співпраці говорили вчора, 23 вересня 2021 року, заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук та представники Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)».

Волинь: оперативна інформація на 24 вересня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 184 випадки захворювання на COVID-19

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

Сьогодні, 23 вересня, світ відзначає Міжнародний день жестових мов. Його проголошено Резолюцією Генасамблеї ООН у грудні 2017 року, щоб привернути увагу до важливості жестової мови для повної реалізації прав людей із порушеннями слуху.

«Жовтий» рівень епіднебезпеки на Волині: перевищені показники кількості нових випадків та коефіцієнта виявлення COVID-19

Станом на сьогодні Волинь належить до «жовтої» зони епіднебезпеки за результатами перевищеного показника кількості нових випадків COVID-19 на 100 тис. населення та перевищення коефіцієнта виявлення нових випадків захворювання.

Щеплення проти COVID-19 отримали 52% освітян Волині

Станом на 23 вересня 2021 року 52% працівників освіти області щепилися проти COVID-19 однією або двома дозами вакцини. Про це повідомила сьогодні під час щотижневого брифінгу начальниця управління освіти й науки облдержадміністрації Людмила Плахотна.

Житло для дітей-сиріт: 24 дитини отримали державні кошти для придбання власного помешкання у 2020 році, ще 36 – отримають до кінця цього року

З кожним роком на Волині збільшується кількість дітей-сиріт, які отримують житло від держави. Позаяк житлова проблема – одна з найактуальніших, з якими у реальному дорослому житті стикаються діти після інтернатних закладів, держава взяла на себе обов’язок піклуватися про захист житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. В Україні це закріплено на законодавчому рівні.

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН