Останні новини
Транспортне забезпечення на Волині: ключові моменти

Про загальну ситуацію із транспортним забезпеченням Волинської області в умовах воєнного стану та окремі ключові моменти роботи із перевізниками.

Інспекція укриттів освітніх закладів: оглянули школу у Цуманській громаді

Укриття однієї із шкіл Цуманської громади оглянув сьогодні, 17 серпня 2022 року, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

Діти, позбавлені батьківського піклування, отримали допомогу від благодійників

Стільці, парти, проектори, світильники, раковини, шкільні дошки – усе це сьогодні отримали дитячий притулок та центр реабілітації міста Рожище Луцького району. Зокрема, дві вантажівки з навчальним обладнанням привезли від української діаспори в Німеччині.

Учасників «Ультрамарафон для всіх» зустріли на Волині

У Волинській області вітали ультрамарафонців-рятувальників, які долають 800-кілометровий забіг.

Майже сто внутрішніх переселенців знайшли прихисток на Волині

Зокрема,16 серпня 2022 року, в області розселили 99 внутрішньо-переміщених осіб. Загалом на Волині прийняли 71 тис. 636 людей з постраждалих, від збройних дій російського окупанта, регіонів.

Безпечні умови перебування в закладах освіти – пріоритет держави

Вчора, 16 серпня 2022 року, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко взяв участь у міністерській нараді щодо готовності закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану.

Для власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу.

Уряд затвердив порядок використання 1,5 млрд грн на підтримку малих сільгоспвиробників

16 серпня Кабінет Міністрів України затвердив розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам, які найбільше постраждали від військової агресії російської федерації і які потребують підтримки за понесені витрати на польові роботи, утримання корів, придбання матеріалів для ведення господарської діяльності, паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, кормів та інших виробничих витрат. Загальна сума програми складає 1,5 млрд грн.

На Волині заготували майже 1 400 тонн чорниць

Понад 3,3 млн грн податку надійшло до місцевих бюджетів Волині від заготівлі чорниць та інших ягід, зібраних у лісових масивах області.