Останні новини
Орден княгині Ольги ІІІ ступеня та звання «Заслужений» – волинян удостоєно високих державних нагород

З нагоди Дня Соборності України та за поданням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка волинян удостоєно високих державних нагород. Відповідний Указ № 27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» Глава держави підписав 22 січня.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко бере участь у селекторній нараді Офісу Президента України

Під час селектору під головуванням заступника Керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, у якій бере участь очільник Волині Юрій Погуляйко, буде обговорено ряд питань щодо протидії поширенню COVID-19 та реалізації програми «Велике будівництво» протягом останнього тижня.

Волинь: оперативна інформація на 24 січня 2022 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 251 випадок захворювання на COVID-19

Волинь: оперативна інформація на 23 січня 2022 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 226 випадків захворювання на COVID-19

Волинь: оперативна інформація на 22 січня 2022 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 512 випадків захворювання на COVID-1

День Соборності України – подія, що дала поштовх всім українцям до єднання в єдину державу

Сьогодні ми відзначаємо подію, яку по праву можна назвати значимою в історичному минулому України та одночасно не менш актуальною сьогодні. Подію, яка 103 роки тому дала поштовх до єднання всім українцям в єдину державу, а сьогодні вкотре спонукає нас до розуміння важливих речей – єдності, злагоди, порозуміння.

Ідеї соборності завжди були наріжними та актуальними для українців: матеріали із цитатами, фотокартками документів, гравюр до Дня Соборності

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття.

Упродовж 2021 року на Волині завершено 24 об’єкти програми «Велике будівництво»

У 2021 році вдалося реалізувати 24 об’єкти. Це – 2 школи, садочок, об’єкт культурної спадщини, басейн та стадіон, 13 сільських амбулаторій, 3 приймальних відділення та проєкт каналізування.

Нехай ідеали Соборності надихають нас на творення нової європейської держави

В обласному центрі Волині відбулася історична композиція до Дня Соборності України «В єдності – сила!».