Волинь отримала 22 апарати ШВЛ
Нові та сучасні апарати для штучної вентиляції легень отримали медичні заклади області від благодійного фонду «Мальви Україна» (Італія, Верона). Середня вартість одного становить 35-40 тис. євро. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Зокрема, сьогодні, 6 вересня 2023 року, їх передали керівникам медичних закладів області, а саме:
🔸КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради;
🔸КП «Волинська обласна інфекційна лікарня» Волинської обласної ради;
🔸КНП Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання Ковельської міської ради Волинської області;
🔸КНП «Любомльське територіальне медичне об’єднання» Любомльської міської ради;
🔸КНП «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської селищної ради;
🔸КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання»;
🔸КНП «Нововолинська центральна міська лікарня»;
🔸КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Камінь-Каширської міської ради Волинської області;
🔸КНП «Любешівська багатопрофільна лікарня» Любешівської селищної ради;
🔸КНП «Маневицька багатопрофільна лікарня» Маневицької селищної ради;
🔸КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня» Рожищенської міської ради.
Як розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух, представники благодійного фонду дуже довго та прискіпливо вивчали спроможну мережу медзакладів Волині та їх потребу в апаратах. Тому головний принцип надання допомоги – чи дійсно їх будуть використовувати на місцях.
«Дякуємо нашим міжнародним партнерам, а саме фонду «Мальви Україна» за підтримку та допомогу. Цінуємо ваше дружнє плече підтримку, розуміння та щирі серця! В єдності – наша сила!», – зазначив Юрій Погуляйко.
Довідково: Асоціація «Мальви Україна» заснована у 2007 році та оформлена як культурна асоціація у 2009 році. Розташована при Культурному Центрі для жінок-емігранток «Каза ді Рамія» Веронського Муніципалітету. Вже багато років Асоціація об’єднує українців та українок, представників різних національностей, яким не байдужа Україна.
З 24 лютого активно займаються збором гуманітарної допомоги. Завдяки щедрим пожертвам асоціацій і компаній з усієї Італії, з початку війни оформлено та надіслано в Україну близько 170 гуманітарних вантажів. Вся допомога була адресною, тобто відповідала на запити міністерств, обласних рад та адміністрацій, міських рад, лікарень, громадських організацій і фондів.