Новини Волині

Військовим Волині передали 30 генераторів

30 бензинових генераторів потужністю 4,5 кВт передали військовим, які несуть службу на Волині. А саме запит на техніку до ОВА надійшов від прикордонників, нацгвардійців та військового аеродрому. Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко на своїй сторінці у фейсбуці.

Як лікувати застуду і не витратити всі заощадження

Комусь лікування ГРВІ та застуди обходяться в тисячі гривень, а комусь майже нічого не вартує. Чому так? Справа не в ускладненнях, а в тому, що тема лікування ГРВІ охоплена купою міфів. 

Кожна людина має право на психологічну підтримку: підсумки роботи з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у 2023 році на Волині

28 листопада відбулося підбиття підсумків роботи Міжвідомчої координаційної ради з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у поточному році. Останнє цьогоріч засідання МКР відбулося за участю першої леді України Олени Зеленської та під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Також до наради у режимі відеоселектору долучився начальник ОВА Юрій Погуляйко.

В Україні функціонує цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги для ВПО

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Дуальна система освіти Німеччини: волиняни переймали досвід у Баварії

З 20 по 24 листопада 2023 року представники з Волині здійснили робочий візит до Німеччини. Поїздка відбулася в рамках реалізації проєкту «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні». Серед учасників – начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Наталія Матвіюк.

Волинян запрошують взяти участь у конкурсі есе

В рамках Бандерівських читань недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголосив Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи».

Луцька картонно-паперова фабрика – один із лідер по працевлаштуванню ВПО на Волині

Переїхавши на нове місце, внутрішньо переміщені особи стикаються з безліччю проблем, в тому числі – пошук роботи. Так, на Волині одним із лідерів по працевлаштуванню ВПО є ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика».

Погіршення погодних умов: як водіям та пішоходам убезпечити себе на дорогах

Основними причинами ДТП на автошляхах в осінньо-зимовий період є перевищення встановленої швидкості та неврахування дорожньої обстановки. Про це сьогодні повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Юрій Сидорук під час брифінгу ОДА.

Разова грошова допомога до Дня незалежності України: Уряд подовжив термін подачі документів до 10 грудня

Зважаючи на заслуги українців у захисті Батьківщини, до Дня Незалежності України держава надає разову грошову виплату військовим, які відзначились, боронячи власну країну.