Новини Волині

На Волині функціонує 102 підрозділи місцевої пожежної охорони

Стан пожежної безпеки – одне з основних питань порядку денного виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка 24 травня 2018 року в приміщенні Турійської райдержадміністрації.

Детальніше
В області визначено 45 місць масового відпочинку на водних об’єктах

Готовність місць масового відпочинку на водних об’єктах області обговорили під час виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка 24 травня 2018 року в приміщенні Турійської райдержадміністрації.

Детальніше
Вже восени планують розпочати реконструкцію фонтану на Київському майдані

Близько півсотні працівників облдержадміністрації вийшли сьогодні, 24 травня 2018 року, на Київський майдан, аби прибрати навколо непрацюючого фонтану, що розташований перед головною адмінбудівлею краю.

Детальніше
В регіоні завершили реалізацію проекту ЄС, котрий допоможе налагодити взаємодію влади й громад

Волинь – одна з областей північно-західної частини України, що стала учасником проекту Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» та змогла всього лиш за 28 останніх місяців модернізувати або ж узагалі створити «з нуля» 7 ЦНАПів.

Детальніше
Школа має «жити», - Олександр Савченко про відкриття 27-ої школи

Жителі міста Луцька із нетерпінням чекають відкриття школи № 27 у новозбудованому житловому масиві.

Детальніше
В області триває активна підготовка до опалювального сезону

У жовтні розпочнеться новий опалювальний сезон 2018-2019 років, підготовка до якого уже розпочалася на території області.

Детальніше
Майже 94 тис. волинян обрали сімейного лікаря

На початку квітня 2018 року розпочалася кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Зокрема, як повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, уже 5 млн українців підписали декларацію зі своїми лікарями. Про це він написав у своєму Twitter.

Детальніше
80% волинських підприємств можуть залишитись без газу після 27 травня

ПАТ “Волиньгаз” інформує: до 27 травня 2018 року підприємства різної форми власності, зокрема, всі державні підприємства, бюджетні установи, релігійні організації, силові структури, підприємства теплокомуненергетики та об’єкти промисловості мають встановити засоби дистанційної передачі даних. Наприкінці травня показання лічильника газу зможуть передавати лише дистанційно.

Детальніше
"Кубок Нескорених" вже у Луцьку

19 травня 2018 р. в м. Київ відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених» – це Всеукраїнський турнір, учасниками яких є ветерани бойових дій і діючі військові Збройних Сил України, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок виконання службових обов’язків у зоні проведення бойових дій на Сході нашої країни.

Детальніше